SONIA kuchyně rohová 200x260
Kód: 126354/ANO 126354/NE Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kuchyně SONIA rohová 200x260 dub cremona
Elegantní kuchyňská linka v kombinaci barev dub cremona (spodní skříňky) a v matné béžové (horní skříňky). Skříňky si můžete poskládat v libovolném pořadí. Vyberte si variantu, zda chcete pracovní desku. Pracovní deska je v černé barvě, 200+200 cm dlouhá , tloušťka 28 mm. Korpus dub cremona 16 mm.
Skříňky v sestavě:
D20 s cargo košem
D60 s jedním šuplíkem
D80ZL dřezová
D80
DNP rohová
DK60 pro troubu
W60 + W80 + W45 horní skříňky
V případě potřeby je možné objednat další skříňky. (Více info telefonicky nebo emailem)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové kuchyně |
|---|---|
| Barva: | dub cremona/ béžová mat |
| Hloubka: | 60 cm |
| Šířka: | 200x260 cm |
| tloušťka desky: | 28 mm |
| tloušťka lamina: | 16 mm |
| úchytky: | plastové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | ALFASHOP, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Karolíny Světlé 1368/6 Havířov 73601 |
| E-mail : | alfashopcz@seznam.cz |
