SONIA kuchyně 260
Kód: 126351/ANO 126351/NE Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kuchyně SONIA 260 dub cremona
Elegantní kuchyňská linka v kombinaci barev dub cremona (spodní skříňky) a v matné béžové (horní skříňky). Skříňky si můžete poskládat v libovolném pořadí. Vyberte si variantu, zda chcete pracovní desku. Pracovní deska je v černé barvě, 200 cm dlouhá , tloušťka 28 mm. Korpus dub cremona 16 mm.
Skříňky v sestavě:
Sloupek 60 cm, výška 213cm
D20 s cargo košem
D60 s jedním šuplíkem
D60ZL dřezová
D60PC pro varnou desku
W60 + W80 horní skříňky
V případě potřeby je možné objednat další skříňky. (Více info telefonicky nebo emailem)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyně šířka 260 cm |
|---|---|
| Barva: | dub cremona/ béžová mat |
| Hloubka: | 60 cm |
| Šířka: | 260 cm |
| tloušťka desky: | 28 mm |
| tloušťka lamina: | 16 mm |
| úchytky: | plastové |
| Výška: | 213 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | ALFASHOP, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Karolíny Světlé 1368/6 Havířov 73601 |
| E-mail : | alfashopcz@seznam.cz |
