Sedací souprava Voxen 3+1+1 béžová
Kód: 126345Související produkty
Detailní popis produktu
Sedací souprava Voxen 3+1+1 béžová
Klasická sedací souprava v moderním provedení. Pohovka je rozkládací (197x127 cm) pro občasné přespání, s úložným prostorem a je očalouněná i vzadu, takže ji můžete klidně umístit do prostoru. Sedačka má pohodlné sezení díky pružinám a kvalitní PUR výplni. Výška sedu je 46 cm.
Rozměry pohovky 225x96x97 cm
Rozměry křesla 89x96x89 cm
Sedačku je možné vyrobit i v jiné barvě, platí škrtnutá cena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedačky 3+1+1 |
|---|---|
| Barva: | béžová |
| Hloubka: | 97 cm |
| Šířka křesla: | 89 cm |
| Šířka pohovky: | 225 cm |
| Výška: | 96 cm |
| Výška nožek: | 10 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
