LANTE béžová toaletní stolek
Kód: 111686Související produkty
LANTE béžová sestava regál + rtv 163 + komoda 138 1D3S regál 88x194x38 cm komoda 138x81x38 cm rtv 163x51x38 cm
Lante ložnice béžová = postel 160 + skříň + 2x noční stolek + komoda 163 6 S
Detailní popis produktu
LANTE béžová toaletní stolek
Moderní nábytek LANTE je vyrobený z kvalitního lamina tloušťky 16 mm v béžové barvě. Dvířka a čela šuplíků jsou z profilované MDF tloušťky 18 mm. Kovové nožky a úchytky jsou ve zlaté barvě. Každý kus tohoto nábytku je vyrobený s důrazem na kvalitu provedení, nábytek LANTE má ABS hrany a všechny šuplíky mají pojezdy s plný výsuvem s kuličkovými ložisky. Nábytek je dodávaný v demontovaném stavu s podrobným návodem k sestavení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toaletní stolky |
|---|---|
| Barva: | béžová |
| Hloubka: | 38 cm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Počet balíků: | 2 |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Výška nožek: | 65 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | ALFASHOP, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Karolíny Světlé 1368/6 Havířov 73601 |
| E-mail : | alfashopcz@seznam.cz |
