LANTE béžová psací stůl
Kód: 120419Související produkty
Detailní popis produktu
LANTE béžová psací stůl
Moderní nábytek LANTE je vyrobený z kvalitního lamina tloušťky 16 mm v béžové barvě. Dvířka a čela šuplíků jsou z profilované MDF tloušťky 18 mm. Kovové nožky a úchytky jsou ve zlaté barvě. Každý kus tohoto nábytku je vyrobený s důrazem na kvalitu provedení, nábytek LANTE má ABS hrany a všechny šuplíky mají pojezdy s plný výsuvem s kuličkovými ložisky. Nábytek je dodávaný v demontovaném stavu s podrobným návodem k sestavení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| Barva: | béžová |
| Hloubka: | 55 cm |
| Hmotnost: | 47 kg |
| Počet balíků: | 2 |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 76 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | ALFASHOP, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Karolíny Světlé 1368/6 Havířov 73601 |
| E-mail : | alfashopcz@seznam.cz |
